Torba PUMS szara

20,00 zł
certyfikat.png

Torba w kolorze szarym, z czarnym jednostronnie nadrukowanym logotypem PUMS, o gramaturze 140 g/m2, wykonana z certyfikowanej bawełny (100%).

Długie uchwyty (ok. 70 cm) z przeszyciami zapewniającymi większą stabilność.

Kopertowe szwy boczne zapobiegają kurczeniu.

Wymiary 38x42 cm.

Oeko-Tex standard 100 to certyfikat świadczący o jakości produktów tekstylnych i włókienniczych, które mają bezpośrednią styczność ze skórą człowieka. Organizacja Oeko-Tex przydziela certyfikat produktom, na których zostały przeprowadzane badania mające na celu zweryfikować obecność 100 najbardziej niebezpiecznych substancji zagrażających konsumentom.

BSCI (ang. Business Social Compliance Initiative) to system, który został stworzony w 2003 roku przez Stowarzyszenie Handlu Zagranicznego. System ten jest przeznaczony dla przedsiębiorstw, które chcą polepszyć warunki pracy w łańcuchu dostaw na całym świecie. Uczestnikami systemu są firmy handlowe i importerzy, prowadzący działalność handlową w różnych sektorach. Koncepcja odpowiedzialności i zrównoważonego działania stanowi podstawę systemu dla uczestników BSCI i partnerów biznesowych.

bsci.jpg

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk