Wyzwania współczesnej protetyki słuchu. Tom 3, Vol. 3

Redakcja: Leszek Kubisz , Andrzej Obrębowski , Dorota Hojan‑Jezierska , Edward Hojan , Anna Majewska , Olgierd Stieler , Bożena Wiskirska‑Woźnica

Rok wydania: 2018
ISBN: 978-83-7597-362-4
Kolejny tom monografii Wyzwania współczesnej protetyki słuchu, Tom 3 zawiera prace dotyczące ważnych zagadnień związanych z szeroko rozumianą diagnostyką i rehabilitacją słuchową, uwzględniające interdyscyplinarne spojrzenie na zagadnienia nowoczesnej protetyki słuchu.
(...) Niniejszy tom monografii Wyzwania współczesnej protetyki słuchu, Tom 3 może służyć zarówno studentom kierunków medycznych, jak i osobom związanym z diagnostyką, terapią i rehabilitacją układu słuchowego. Jest ciekawym, interdyscyplinarnym opracowaniem dla studentów protetyki słuchu, audiofonologii i logopedii.