Wyzwania współczesnej protetyki słuchu. Tom 7, Vol. 7

Redakcja: Dorota Hojan-Jezierska , Michał Karlik , Wawrzyniec Loba , Marta Urbaniak-Olejnik

Rok wydania: 2022
ISBN: 978-83-7597-451-5
Z przedmowy

Na siódmy tom serii monografii „Wyzwania Współczesnej Protetyki Słuchu” składa się 12 prac z zakresu wielospecjalistycznej opieki nad pacjentem niedosłyszącym i głuchym. Monografia prezentuje wyniki prac badawczych prowadzonych w różnych ośrodkach naukowych.
Niniejszy tom monografii „Wyzwania współczesnej protetyki słuchu” może być przydatny zarówno studentom kierunków medycznych, jak i osobom związanym z diagnostyką, terapią i rehabilitacją układu słuchowego. Jest ciekawym, interdyscyplinarnym opracowaniem dla studentów protetyki słuchu, audiofonologii i logopedii.

Dorota Hojan-Jezierska